Strona: E-usługi w jednostkach samorządu terytorialnego - warsztaty / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

E-usługi w jednostkach samorządu terytorialnego - warsztaty

2017-01-13
fot. M. Bolanowski

W dniu 12.01.2017 w sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki odbyły się warsztaty dotyczące realizacji projektów z obszaru działania 2.1 Podniesienie efektywności i dostępności e-usług w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Organizatorami wydarzenia był Wydział Elektrotechniki i Informatyki PRz oraz Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

W warsztatach wzięli udział przedstawiciele jednostek samorządowych z województwa podkarpackiego zainteresowani realizacją projektów dotyczących wdrażania szeroko pojętych e-usług. Było to już kolejne wydarzenie (po konferencji „Forum IT dla Administracji”), które wpisuje się w ideę tworzenia platformy wymiany wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy przedstawicielami Uczelni, samorządów oraz specjalistami z branży IT. Politechnika Rzeszowska jako wiodąca uczelnia w województwie podkarpackim aktywnie uczestniczy w integracji różnych środowisk, której celem jest wzrost świadomości oraz wiedzy w społeczeństwie.

Ze strony organizatorów osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie warsztatów byli:

• dr inż. Andrzej Paszkiewicz
  • dr inż. Marek Bolanowski