Strona: Konferencja "Say HI! To Web Enterprise" / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Konferencja "Say HI! To Web Enterprise"

2016-12-21
fot. firma Hicron

14 grudnia w murach Politechniki Rzeszowskiej (sala V-18) odbyła się konferencja pn. "Say HI! To Web Enterprise". Organizatorami wydarzenia był Wydział Elektrotechniki i Informatyki oraz Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego reprezentowane przez dr. inż. Andrzeja Paszkiewicza i dr. inż. Marka Bolanowskiego.

W ramach wygłoszonych wykładów studenci mieli okazję poznać ścieżki kariery z obszaru systemów klasy Enterprise oraz konsultingu. Konferencja "Say Hi! to Web Enterprise" była kierowana głównie do społeczności studenckiej, a także do absolwentów zainteresowanych poznaniem możliwości kariery w obszarach: Business Intelligence, Enterprise Web, systemów i sieci komputerowych, a także konsultingu oraz prowadzenia i realizacji projektów informatycznych. Szeroki zakres poruszanych zagadnień przybliżył uczestnikom złożoność procesu oraz konieczność planowania swojej kariery w branży IT. Należy zaznaczyć, iż konferencja ta mogła dojść do skutku między innymi dzięki merytorycznemu wsparciu specjalistów z firmy Hicron.