Strona: Konferencja „Something About Security IT” / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Konferencja „Something About Security IT”

2017-02-09

Koło naukowe „Something About Security IT” oraz Katedra Energoelektroniki, Elektroenergetyki i Systemów Złożonych, serdecznie zapraszają na konferencję naukową o nazwie „Something About Security IT”. Założeniem konferencji, która poświęcona będzie aspektom bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych jest zaprezentowanie wyników prac badawczych, realizowanych przez doktorantów oraz studentów polskich i zagranicznych uczelni a także wymianę doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych. Konferencja odbędzie się w dniu 31.03.2017 w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Więcej szczegółów patrz ogłoszenie o wydarzeniu - plakat