Strona: Program "User Trial for Students" firmy Samsung / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Program "User Trial for Students" firmy Samsung

2024-03-06
, red.  Piotr Bogusz
Zdjęcie grupowe uczestników programu,

Informacja o programie

W dniu 22.01.2024 odbył się finał pilotażowego programu "User Trial for Students" zaproponowany przez firmę Samsung dla studentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki. W programie pilotażowym wzięli udział studenci kierunku elektronika i telekomunikacja I i II stopnia. W ramach programu otrzymali oni telefony do testów oraz odbyli szkolenia z podstaw ich testowania. Łącznie do programu zostało zakwalifikowane 22 osoby. Najbardziej aktywnym studentom zaproponowano współpracę z firmą Samsung R&D w formie stażu lub zatrudnienia oraz nagrodzono ich nagrodami rzeczowymi. W dniu 11 marca bieżącego roku rozpocznie się druga edycja programu "User Trial for Students" do którego zaproszeni są studenci II stopnia 3-go semestru kierunków elektronika i telekomunikacja oraz informatyka.