Strona: Studenci RzIT na podium! / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Studenci RzIT na podium!

2019-04-10
Fot. Marcin Hubacz

Dnia 6 kwietnia br. w Rybniku odbyła się kolejna edycja międzynarodowych zawodów robotów - Robotic Tournament. W zawodach udział wzięli studenci Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Członkowie Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Informacyjnych & Rzeszowskiej Grupy IT działającym przy Katedrze Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych ponownie wrócili z medalami. Nasi studenci rozbili bank w dwóch kategoriach gdzie nie było na nich mocnych. Oprócz dwóch złotych medali studenci RzIT zdobyli także drugie oraz trzecie miejsce w wybranych konkurencjach.

I miejsce w kategorii LineFollower Enchanced oraz II miejsce w kategorii LineFollower zajął Marcin Hubacz, student informatyki (F2C-DU),
I miejsce w kategorii RoboDragRace for Lego zajął Łukasz Gotówko, student informatyki (F2A-DU),
III miejsce w kategorii RoboDragRace for Lego zajęli Marcin Goral i Michał Cieszyński, studenci kierunku automatyka i robotyka (EA-DI)

Wszystkim studentom gratulujemy wyników i życzymy powodzenia na kolejnych wydarzeniach!