Strona: VIII Regionalna Konferencja Młodych Naukowców / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

VIII Regionalna Konferencja Młodych Naukowców

2024-02-14
, red.  Andrzej Paszkiewicz
Uczestnicy konferencji,

O wydarzeniu

W dniu 02.02.2024 r. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbyła się VIII Regionalna Konferencja Młodych Naukowców. Była to zimowa edycja skierowana do studentów i doktorantów z Rzeszowa. Głównym celem wydarzenia było zaprezentowanie prac i osiągnięć młodych osób, które stawiają pierwsze kroki w obszarze prowadzenia badań naukowych. Na konferencję zgłosiło się 36 prelegentów.

Organizatorzy

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa oraz  Studenckie Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Konferencję otworzył Prodziekan ds. rozwoju WEiI dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz, Prezes Oddziału Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego dr inż. Andrzej Paszkiewicz oraz dr inż. Anna Szlachta prof. PRz reprezentująca Centralną Komisję ds. Młodzieży Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Podczas konferencji uczestnicy mieli okazję prezentować autorskie referaty oraz postery naukowe.