Strona: Współpraca WEiI z firmą BorgWarner / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Współpraca WEiI z firmą BorgWarner

2024-01-09
, red.  Piotr Bogusz
Wręczenie zaświadczeń ukończenia kursu „Metrologia elektryczna i napędy elektryczne” Pracownikom firmy BorgWarner przez Pana Dziekana WEiI dr. hab. inż. Romana Zajdela, prof. PRz,

Informacja o spotkaniu

W dniu 20.12.2023 spotkali się przedstawiciele Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej z przedstawicielami firmy BorgWarner. Spotkanie miało na celu wręczenie pracownikom firmy BorgWarner zaświadczeń ukończenia II edycji kursu „Metrologia elektryczna i napędy elektryczne” prowadzonego na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej w dniach 29.09.2023 – 2.12.2023 r. oraz omówienie dalszej współpracy pomiędzy WEiI, a BorgWarner. Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy BorgWarner. Zaświadczenia wręczał Pan Dziekan WEiI dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz. Ze strony BorgWarner oprócz uczestników kursu w spotkaniu brali udział Panowie: Arkadiusz Wawrzyniak, Michał Sosnówka i Bartłomiej Bąk, a ze strony PRz oprócz Pana Dziekana, dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz, dr hab. inż. Mariusz Korkosz, prof. PRz oraz dr hab. inż. Mariusz Węglarski, prof. PRz którzy omawiali dalsze kierunki współpracy BorgWarner i WEiI. Pracownicy WEiI mieli możliwość zapoznania się z pracami badawczymi firmy BorgWarner.