Strona: Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2020/2021 dla studentów pierwszego roku / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

2020-10-01
fot. M. Mazurek

W dniu 01.10.2020 r. , w rygorze sanitarnym, odbyła się uroczysta wydziałowa inauguracja dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2020/21.

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr. hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz wraz z Prodziekanami ds. Kształcenia dr. inż. Mirosławem Mazurkiem i dr. inż. Witoldem Posiewałą oraz przedstawicielami Samorządu Studenckiego przywitali nowych studentów.

W obecności Dziekana studenci złożyli ślubowanie i zostali przyjęci w poczet społeczności akademickiej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy samych sukcesów!