Strona: Wyniki konkursu SEP / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

, red.  M. Węglarski
Laureaci konkursu razem z członkami SEP oddział Rzeszów

37 Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów WEiI PRz

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) w Rzeszowie przy współpracy z Kołem SEP Politechniki Rzeszowskiej zorganizował w dniu 2 grudnia 2022 roku finał 37. Konkursu na najlepszą pracę dyplomową wykonaną przez absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. W skład Jury Konkursu weszli:

• Zbigniew Styczeń, Prezes SEP Odział w Rzeszowie,
  • Urszula Turek, Sekretarz SEP Odział w Rzeszowie,
  • Julian Jaworski, Członek Zarządu SEP Odział w Rzeszowie,
  • Mariusz Węglarski, Sekretarz Koła SEP PRz,

Konkursowi przewodniczył Prezes SEP ORz Kol. Zbigniew Styczeń.

Nagrodzone prace

Po ocenie przedstawionych prezentacji Jury nagrodziło następujące prace:

• I miejsce – inż. Krzysztof Strzępek: Analiza ilościowa i jakościowa pól uprawnych na podstawie obrazów lotniczych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, opiekun dr inż. Bartosz Trybus;
  • II miejsce – mgr inż. Karol Karpiński: Synteza tekstronicznego identyfikatora RFID pasma UHF z koralikowym układem mikroelektronicznym, opiekun dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz;
  • III miejsce – mgr inż. Anna Ziobro: Koncepcja zastępczego wektorowego analizatora sieci wykorzystywanego do wyznaczania parametrów anten w różnych systemach pomiarowych, opiekun dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz, prof. PRz;

Praca wyróżniona

Wyróżnienie otrzymał: mgr inż. Daniel Solecki: Aplikacja w LabVIEW do pomiarów charakterystyk prądowo-napięciowych metodą impulsową z wykorzystaniem źródła mierzącego Keithley 2636A, opiekun Dr inż. Krzysztof Mleczko.

Ufundowane nagrody

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez firmę GRINEA Sp. z o.o. (35-105 Rzeszów, ul. Przemysłowa 1) oraz Zarząd Rzeszowskiego Oddziału SEP.

Gratulacje

Organizatorzy serdecznie gratulują uczestnikom konkursu i dziękują sponsorom za wsparcie tego pięknego przedsięwzięcia.